Ankara Tesisat Uzmanlıklarımız

Ankara Tesisat Uzmanlıklarımız

Ankara Sıhhi Tesisat

Bahçelievler sıhhi tesisat, Emek sıhhi tesisat ve Ankara sıhhi tesisat hizmetlerinde suya ve tesisata yön veren deneyimi ustalarımız ile dört dörtlük hizmet için bizi arayın. Sıhhi tesisatınızda oluşan sorun ne olursa olsun, bizde yeni parçası bulunacaktır ve sıhhi tesisat hizmeti için çağrıldığımızda, gerekiyorsa parça değişiminde, mağazamız satış fiyatı üzerinden %15 indirim yapıyoruz. 

Ankara Petek Temizleme

Bahçelievler petek temizleme, Emek petek temizleme ve Ankara petek temizleme. Alman teknolojisi cihaz ve solüsyonlarla kalıcı gerçek petek temizliği. Petek temizliğini yaptıran müşterilerimizin bir sonraki petek temizliğinde %15 indirim yapıyoruz. 

Anklara Su Kaçağı - Su Sızıntı Tespiti

Emek su sızıntı-kaçağı tespiti, Bahçelievler su sızıntı-kaçağı tespiti ve Ankara su sızıntı-kaçağı tespitinde doğru ustayı buldunuz. Son versiyon termal kameralar ile noktasal su sızıntı – su kaçağı tespiti yaparak sizi gereksiz masratfan ve gereksiz inşaattan kurtarıyoruz. Minumum gerekli anlanda operasyon yaparak evinizin kan dolaşımı olan su tesisatınıonarıyoruz. 

Ankara Kanal, Gider Tıkanıklık Açma

Bahçelievler kanal tıkanıkık açma, Emek kanal tıkanıklık açma ve Ankara kanal tıkanıklık açma hizmetlerimizde son teknoloji ışıklı kameralı klavuzlarla tıkanıklığın kaç yerde olduğunu ve oranını tespit ederek bizi çağırdığınıza değecek hizmeti veriyoruz. Bu gün burayı, bir hafta sonra şurayı açtırmak zorunda kalmamak için bizi arayın. 

.