Dikmen Su Kaçağı 0 535 671 59 17

Dikmen Su Kaçağı

Tesisat işleri arasında su kaçağı önem arz etmektedir. Su kaçağı olmasının birçok sebebi vardır.

  • Alt yapı tesisat borularının eskimiş olması
  • Boru bağlantı noktalarında bulunan contaların aşınmış olması
  • Tesisat borularındaki imalat hataları
  • Tesisat boruları döşenirken yapım hataları vb. gibi birçok neden sayılabilir.

Su kaçağı olmayan ev, ofis neredeyse yoktur. Burada önemli olan nokta su kaçağının olması değil su kaçağına vakit kaybetmeden müdahale etmektir. Dikmen Su Kaçağı işinin ehli ustaları ile sorunsuzca tesisat işlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.  Dikmen Su Kaçağı firmamızdan her türlü bilgiyi, görüşü alabilir ve deneyimli ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Patlayan Su Borusu Tamiri Nasıl Yapılır?

Dikmen Su Kaçağı sıcak veya soğuk su tesisat borularınızda kaçakları kolaylıkla bulur. Termal kameralı cihazlar ile ölçüm ve tespit yapılmaktadır. Bu noktada: Fayanslarım kırılır mı? Duvarım kırılır mı? Gibi sorular gelebilir aklınıza. Teknolojik cihazlarımız ile herhangi bir kırım yapmadan su kaçağı olan kısmı belirleyip çok küçük bir alanda çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Dikmen Su Kaçağı küçük bir alanda çalışarak büyük bir sorundan kurtarıyor müşterilerini.

Su Kaçak Tespitinde Garanti Veriyoruz

Üst kattan damlayan herhangi bir su varsa komşunuzun dairesinde su kaçağı olduğu anlamına gelebilir. Dikmen Su Kaçağı tesisat ustaları ile görüşerek Termal kameralı su kaçak tespiti hizmeti istemelisiniz.

Dikmen Su Kaçağı Hizmeti Veriyoruz

Eskiden su kaçağı problemiyle karşılaşan müşterilerimiz tedirginlik içinde ararlardı tesisat ustalarını. Tekrar belirtmek isteriz ki eskiden olduğu gibi boydan boya duvarlar, fayanslar ya da sıvalar kırılmıyor. Tedirginlik yaşamadan gönül rahatlığı ile Dikmen Su Kaçağı ustalarından bilgi alabilirsiniz.

Gelişen teknolojik cihazlar ile: Görüntülü termal kameralar, ses frekansını ve su sesini takip edebilen akustik cihazlar yardımı ile ve bu cihazları analiz eden eğitimli personel ve uzman ustalarımız ile kısa sürede çözüyoruz.

Berat Tesisat Dikmen Su Kaçağı firmamız 18 yılı aşkın süredir tesisat işlerinde uzman ekibiyle hizmet sağlamakta ve siz değerli müşterilerimize kaliteyi ve güveni sunmaktadır.  Her türlü tesisat problemleriniz de Dikmen Su Kaçağı firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

.