Dikmen Kanal Açma 0 535 671 59 17

Dikmen Kanal Açma

Yaşadığımız doğayı, çevreyi, evimizi, etkileşimde bulunduğumuz ortamımızı koruyup temiz tutmalıyız. Sadece bunlarla da sınırlı kalmamaktadır temizlik işlemi. Bunun dışında alt yapı çalışmalarına da özen göstermeliyiz. Alt yapı temizliğini yapmak ise profesyonellik ister. Profesyonel eller yardımı ile yapılan kanal kanalizasyon açma işlemleri ise maliyetten tasarruf etmeniz fırsatını sunar.

Zamanında temizlenen kanallar hayat kurtardığı gibi zamanında müdahale edilmeyen kanal hatlarındaki sıkıntılar ise artarak sizi rahatsız etmeye devam eder. Kanal açma ve temizleme hizmetlerini sektöründe uzman tecrübe sahibi firmalar tarafından yapılması önemlidir. Dikmen Kanal Açma olarak ekipmanlarımız ve kendi alanında uzmanlaşmış personelimiz ile alt yapı hizmetleri sunmaktayız.

Kanal Sisteminin Tıkanmış Olduğu Nasıl Anlaşılır?

-Kanal hattının tıkanmış olduğunun en temel göstergesi kötü kokular yayılmasıdır.

-Kanal sisteminiz stabil, sabit ya da düzenli çalışmıyor olabilir.

-Normalde ki çalışma sisteminden farklı durumlar gözlemlemişte olabilirsiniz

-Suyun gitmediğine, yukarı yükseldiğine veya su gitse de belirli bir seviyede su biriktiğine şahit olabilirsiniz.

Kanalların Tıkanmasındaki En Önemli Sebepler Nelerdir?

Kanal ve kanalizasyonlardaki tıkanıklıkların en önemli sebebi ise insan faktörünün kullanım hatalarıdır. Giderlere atılan kimyasal ve suda zor çözünen yabancı maddelerdir.

  • Yemek artıkları ve yağlar lavaboya döküldüğünde zamanla birikerek tıkanmaya sebebiyet vermektedir.
  • Giderlere kaçan büyük bez parçaları, işyerlerindeki temizlik yapılan paspas ya da daha büyük parçalı cisimler vb. gibi materyaller tıkanmaya sebep olmaktadır.
  • Tuvaletlerde kullanılan kağıtlar veya ıslak mendillerde kanal tıkayan malzemeler arasında yer almaktadır.
  • Sonbahar ve kış mevsiminde başlayan yağışlarla birlikte, yağmur sularının kanallara getirdiği taş, toprak, tahta, kum, yabancı cisimler kanalizasyona (logar) kapaklarından dolarak tıkanmasına sebep olmaktadır.
  • Kanal tıkanmasa bile aşırı soğuk havalarda kanal ya da kanalizasyon ana boru hatlarında donma ve çatlaklar olabilmektedir.

Firmamızın amacı: bütün temizleme işlemlerini, kanal açma tıkanıklık giderme işlemlerinde çeşitli ekipmanlar ile çok kısa sürede halletmektir. Sahip olduğu tecrübeli personel ile tesisatlar da kanallarda oluşan sorunları kısa sürede tespit edip çözüm odaklı çalışmaktadır. Sadece kanal açma olarak değil tesisat sorunlarınızda da firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

.