Çankaya Lavabo Açma 0 535 671 59 17

Çankaya Lavabo Açma

Çankaya’da bulunmakta olan firmamız Çankaya Lavabo Açma siz değerli müşterilerimizin fayda sağlayabilmesi için hizmet vermektedir. Uygun fiyata kaliteli lavabo açma hizmeti sunmaktayız. Firmamızı tercih etmeniz ve lavabo açma hizmeti almanız en kısa sürede uygun fiyata hizmet elde etme açısından oldukça önemlidir.

Ankara’nın seçkin semtlerinden biri olan Çankaya nüfusu her geçen gün artmaktadır. Artan nüfus ile birlikte alt yapı sıkıntıları da ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biride lavabo tıkanıklığıdır. Lavabo tıkanıklığı için belki aklınızda fikirler olabilir ya da yakınlarınızdan çevrenizden duyduklarınızla problemi çözeceğinizi düşünebilirsiniz. Fakat bu yöntemler her zaman işe yaramaz. İşe yaramadığı gibi sorunun büyümesine zemin hazırlar. Daha büyük problemler ile karşılaşmadan güvenilir hizmet sağlamak için Çankaya Lavabo Açma olarak bizler buradayız.

Çankaya Lavabo Açma – Lavabo Tıkanıklığı Nedir?

Zaman zaman her hanede, iş yerlerinde karşımıza çıkan lavabo tıkanıklığın sebepleri, giderlere kaçan yabancı cisimlerdir. Gider boru hattınız kendi çapı kadar nesnelerin geçişine izin vermektedir. Bu çapı aşan cisimler ise borudan geçememekte ve tıkanmaktadır.

Ya da artıkların zamanla tortulaşarak katman oluşturması sonucu boruları sarmasıdır. Bu katman suyun akış hızını kesmekte lavabonuzda suyun birikmesi yavaş gitmesi veya hiç gitmemesidir. Bu gibi kötü durumlarla karşılaştığınızda Çankaya Lavabo Açma iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya Lavabo Tıkanıklığı ve Sebepleri

Sadece mutfak lavaboları değil banyo lavabolarında da benzer durumlardan söz edilebilir. Banyo gider borularında da tıkanıklıkla karşılaşılır. Ama genel olarak tıkanan lavabo mutfak lavabolarıdır. Mutfak lavabolarına dökülen atık yağların su yardımıyla gittiğiniz düşünüyoruz fakat durum pekte öyle değil. Suyla giden bir kısım yağ tabii ki var ama boru iç yüzeyine yapışıp kalan yağlı yüzeyi de unutmamak lazım. Hem çevre açısından hem de kullandığınız tesisatın uzun ömürlü olması açısından yağlı maddeler lavabolara direk dökülmemelidir.

Banyo lavabo giderlerinde ki tıkanma sebebi olarak yapılan araştırmalara göre tıraş sonrası lavabodaki kılların lavabodan su yardımı ile gitti zannedilmesidir. Tıraş dışında saç taranması ve lavabodan alınmayarak su ile gidere gönderilmesi de tıkanıklık sebepleri arasında başta gelmektedir. Zamanla biriken bu saçlar lavaboda sarmal oluşturarak tıkanmaya hatta su basmasına yol açmaktadır. Çankaya Lavabo Açma tesisat işlerinizde uzman kadro ve son teknoloji ürünleri ile hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

.