Çankaya Cihazla Su Kaçağı 0 535 671 59 17

Çankaya Cihazla Su Kaçağı

Artan nüfus ile birlikte önemli ilçelerimiz arasında olan Çankaya’da bile sık karşılaşılan sorunlar arasındadır. Çankaya ilçesinde de yapısal manada altyapı onarım işleri sürdürülmektedir. Su kaçakları hangi bölge ve konum olduğu fark etmeksizin hepimizin problemidir. Alt yapı onarım çalışmaları ile her ne kadar iyileştirilse de tam anlamıyla su kaçağı problemleri giderilememiştir.

Eskiden klasik yöntemler ile kaçağın yerinin tespit edilmesi ve kırma işlemleri ile tahammül edilemez bir iş halindeyken günümüz teknolojisi ile daha iyileştirilebilir bir çalışma ile daha hızlı ve kısa sürede kaçak tespiti yapılabilmektedir. Artık tesisat ustaları alaydı diye tabir edilen sistemle değil işin eğitimini almaktadırlar. Uzman ekip ve doğru tespit su kaçağında en önemli noktadır.

Suyun hayatımızdaki yeri tartışılamaz. Hayatımızın her alanında: temizlik, beslenme, hijyen vb. şahsi ihtiyaçlarımızın yanı sıra diğer bütün canlılar içinde bu böyledir. Evimiz, işyerimiz, bulunduğumuz atölye, okullar aklınıza gelecek her yerde suya ihtiyacımız vardır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda su kaçağı probleminin maddi ve manevi olarak sizi ne kadar yoracağı da ortada.

Çankaya Cihazla Su Kaçağı müşterilerimizi bu problemlerden en az zararla kurtarıyoruz. Su kaçağı bölge ya da kısım fark etmeksizin herkesin başına gelebilecek bir sıkıntıdır. Önemli olan kaçağın kısa sürede tespitidir.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Su faturanız önceki aylara kıyasla fazla gelmiş ise
  • Musluklar kapalı olduğu halde su sayacınız dönüyorsa
  • Alt ya da paralel daireye su damlıyorsa
  • Oturmuş olduğunuz binada kötü bir koku ve rutubet varsa
  • Bina duvarlarında ya da zeminde rutubet veya sızma varsa

Eğer ki bu gibi durumlar yaşıyorsanız su kaçağı problemiyle karşı karşıya olabilirsiniz. Çankaya Cihazla Su kaçağı tespitiniz kısa sürede yapılır. Kullanmış olduğumuz üst düzey teknolojik cihazlar ile eğitimli ustalarımız tarafından probleminiz kısa sürede giderilecektir. Su kaçağı buru hattında ise bunu gözle görmek mümkün olmaz. Bu nokta da bahsettiğimiz cihazlar devreye girer. Bu cihazların görüntülü kamera sistemine sahip olan cihazlar ve akustik dinleme cihazları olarak çeşitleri mevcuttur. Müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız kaliteli hizmet için siz değerli müşterilerinin bir telefon uzağında. Çankaya Cihazla Su Kaçağı olarak telefonunuzu beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

.