Bahçelievler Sıhhi Tesisat-Petek Temizleme

Bahçelievler Sıhhi Tesisat Uzmanlıklarımız

Bahçelievler Sıhhi Tesisat

Bahçelievler’de sıhhi tesisat işleri kapsamında, bina tesisat döşemesi, tesisat muayenesi ve her türlü arıza ve tadilat işleri.

Lavabo musluk tamiri, çamaşır ve bulaşık marinası montajı.

Bahçelievler Su Sızıntısı - Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler’de termal kameralarla noktasal su sızıntısısu kaçağı tespiti hizmetiyle minimum hasar, minimum ücret ve minimum zaman kaybıyla sorunları çözüyoruz. Bahçelievler konutları çoğunlukla eski olduğundan farkında olmadığınız iğne ucu su sızıntısı olma ihtimali oldukça yüksektir. Eski tesisatları yenilemek uzun vadede ekonomik ve sağlık açısından faydalıdır. 

Bahçelievler Petek Temizleme

Bahçelievler’de petek temizliği için ithal Alman solüsyonu kullanıyoruz. Gerçek petek temizliğinde evinizi kirletmeden, arkamızda iz bırakmadan yuvanızın sımsıcak olmasını sağlıyoruz. Bahçelievler’de petek temizliğinde bir sonraki petek temizliğinde %15 sadakat indirimi yapıyoruz.

Bahçelievler Kanal Gider Tıkanıklık Açma

Bahçelievler’de lavabo açma, tuvalet açma, gider açma hizmetlerinde teknolojik imkanlarla en süratli çözümler üretiyoruz. Işıklı kameralı klavuzlar ile en derinlerdeki tıkanıklıkları da tespit ediyoruz. Bahçelievler’de noktasal çözümler için bizi arayın.

.