Keçiören Cihazla Su Kaçağı

Keçiören Cihazla Su Kaçağı

Keçiören Cihazla Su Kaçağı bulma firmamız 18 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize her türlü tesisat işlerinizi yapmakta hizmet vermekte olup kaliteli uzman kadrosu ile de destek sağlamaktadır. Su kaçak tespitini ise hassas şekilde ölçüm yapmamızı sağlayan gelişmiş cihazlar ile gerçekleştirmekteyiz. Hassas ölçüm gerçekleştiren ve taşınabilen bu cihazlar boru içindeki suyun sesini dinlemek açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Boru içinden başka yere sızıntı yapan su duvara veya toprağa çarparak farklı bir ses çıkartır. Bu cihazlar da bu çıkan farklı sesi ölçer ve ustalarda bu sesi analiz ederek sızıntının kaynaklandığı noktayı tespit eder. Bu sızıntının sesi bir insanın duyabileceği şiddette değildir. Sadece modern cihazlarla duyulması mümkündür. Bu cihazlara gelen sesleri ayırt edebilmek ve doğru şekilde analizini gerçekleştirmek içinse deneyimli uzman bir ekibe ihtiyaç vardır. Tesisatçının bu sesi yanlış analiz etmesi kaçak yerinin yanlış analizi ile sonuçlanır ve hiç istenmeyen bir durumdur bu. Keçiören cihazla su kaçağı firmamız eğitimli kadrosu ile profesyonel işler gerçekleştirmektedir. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Keçiören Cihazla Su Kaçağı Geliştirilmiş Sistemler

Keçiören Cihazla Su Kaçağı bulmada bazı sistemler kullanmaktadır. Kullanılan sistemde ki cihazlar akustik ses dinlemesi yapmaktadır. Bu da su kaçağının hem görüntülü hem de sesli bir şekilde tespiti sağlamaktadır. Sızıntının yerini belirlemede nokta atışı yapan cihazlar, bakım ve onarım aşamasında çözüme atılacak doğru adımların ilk basamağını oluşturmaktadır. Sadece bununla da kalmayıp su kaçakları arasında gizli kaçak adı verilen sızıntıların belirlenmesinde de etkili olmaktadır. Bu cihazları kullanan uzman tesisat ustalarımız gizli su kaçağının da kaynağına çok kolay bir şekilde inebilmektedirler. Su kaçakları içerisinde en çok gizli kaçaklarda zorlanılsa da (çünkü gizli su kaçağında sızıntının olduğu bölge ve kaçağın asıl yeri aynı yer değildir) bu yöntemler sayesinde gizli su kaçağını bile çok kısa bir şekilde çözmektedirler.

Keçiören Cihazla Su Kaçağı firmamız cihazla su kaçağı bulma tesisat işlerinde modern teknolojilere sahip cihaz ve ekipmanlar kullanmaktadır. Yapılan su kaçağı tespit aşamasında kırmadan dökmeden ekstra maliyetler çıkarmadan güvenle hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

.