İncirli Tıkanık Açma

incirli tikanik açma
incirli tikanik açma

İncirli Tıkanık Açma 0 535 671 59 17

Ankara ili genelinde en kaliteli hizmeti alabileceğiniz İncirli Tıkanık Açma tıkanan giderlerin açılmasında hizmet vermektedir. Yerel olarak sahip olduğumuz firmamız hem ticari hem de konut sahibi müşterilerimize gerek iş yerlerine uzman kadromuzla İncirli Tıkanık Açma olarak hizmet sağlamaktayız.

Kanalizasyonlara bağlanan gider boru hatları periyodik olarak temizlenmediği takdir de tıkanabilir ve bu tıkanma sonucunda gerekli tespit ve müdahale yapılmadığı zamanda sorunun büyümesine yol açar. Boru hatlarına, tesisata veya kanalın tamamen tıkanmasına sebep olabilir. Sizden veya aynı apartmanda boru hatlarını ortak kullanan komşularınızın evinde su basmaları ve kaçaklar yaşanabilir. Tıkanık Açma bu sebeple ihmal edilmemesi gereken bir durumdur. Ara ara temizliği yapılan rutin kontrolleri gerçekleştirilen boru hatlarında bu gibi durumların yaşanması hiç yok denecek kadar azdır.

incirli tikanik açma
incirli tikanik açma

Temizlenmemiş borular gün geçtikçe tesisat sistemini tıkayacak ve stabil çalışmasını sağlamayacaktır. Sonrasın da daha can sıkıcı durumlarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Su taşmaları gibi… İncirli Tıkanık Açma olarak bu gibi kötü durumlar ile karşılaşmamanız için bir telefon uzağınızdayız.

Giderinizin Tıkanık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Gideriniz de su doldu gitmiyor ise,

Suyun akışı normalden yavaş ise ya da hiç gitmiyor ise tahliye borunuz ya tam anlamı ile tıkanmıştır ya da hasar görmüş olabilir.

Sadece su da değil tuvalet giderinin tıkanması malumunuz en stresli olanıdır. Sabah belki işe gideceksiniz, ya da misafiriniz gelecek… Halılarınıza, banyo, tuvalet gereçlerinize bulaşmış pis su ve atık ile karşı karşıyasınız. Eviniz bu halde iken ne işe gidebilir ne de misafir ağırlayabilirsiniz. Ama endişelenmenize gerek yok İncirli Tıkanık Açma olarak bütün acil durumlarınızda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

incirli tikanik açma
incirli tikanik açma

Kendinizce tıkanık açma çözümleri üretebilirsiniz pompa yardımıyla veya gidere bir şeyler dökebilirsiniz fakat bilmeniz gerekir ki durum, çözüm üreteceğim derken içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bilen birinden yardım alın.

İncirli Tıkanık Açma tesisatçıları olarak herhangi bir tahliye borusunun sökülmesi, mutfak gider borusunun temizliği, banyo tahliye temizliği için fayansların kırılmasına gerek olmadan, teknolojik ürünler ve cihazlar yardımı ile halledilmektedir.

İncirli Sıhhi tesisat

.