İncirli Cihazla Su Kaçağı

İncirli Cihazla Su Kaçağı

Berat Tesisat olarak 18 yıldan fazla süredir tesisat işlerinizi yapmaktayız. Günümüzün gelişen teknolojisine tam olarak uygun cihazlarla fayans, parke, duvar, sıva kırmadan dökmeden su kaçağı tespitlerini yapmaktayız. Mevcutta bulunan gelişmiş cihazlar yardımı ile de çok kısa süre içinde bakım ve onarım kısmına geçebiliyoruz. Su kaçaklarında en zoru kaçağın yerinin tespitidir. En azından eskiden öyleydi. Kırmadan yer tespiti yapılması mümkün değildi. Gelişen teknoloji sayesinde gerek görüntülü kamera sistemi gerek termal kameralar yardımı gerekse akustik cihazlar ile işin en zor kısmı teknik olarak aşılmış oldu.

İncirli Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Sonrası

Söylemiş olduğumuz gibi su kaçağında en zor kısım kaçağın yerinin doğru tespiti. Tespit yapıldı ya sonrasında neler yapılıyor?

  • Tespiti yapılan alt yapı borusunun yeri müşteri ile bilgilendirme amaçlı paylaşılır
  • Yapılacak bakım onarım işlemlerinin neler olduğu müşteriye anlatılır
  • Tadilatın ne kadar süreceği hakkında bilgi verilir
  • Nokta atışı ile yapılan doğru tespit sayesinde sadece su kaçağının olduğu bölge çok az açılarak tadilat gerçekleştirilir.

Bu teknolojiler daha yokken duvarlar, fayanslar boydan boya kırılırdı. Evde ufak bir su sızıntısının büyük bir inşaata sebep olduğu zamanlardı. Su kaçaklarında en önemli nokta zamanında tamir yaptırılmasıdır. İncirli Cihazla Su Kaçağı olarak bütün tesisat işlerinizi deneyimli tecrübemizle yapmaktayız.

Ufacık bir su kaçağı ne olabilir ki dediğiniz noktada ertelediğiniz her gün size ayrı bir külfet olarak geri dönecektir. Küçük bir kaçak düşük maliyetlerle halledilecekken beklettiğiniz ya da önemsiz olarak gördüğünüz de katlanarak daha maliyetli bir hal alacaktır.

İncirli Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti yapılırken termal görüntüleme kullanılmaktadır. Suyun tesisattan geçtiği her noktanın ve su birikintisinin görüntülenmesini sağlayan bu kameralı sistem sayesinde yanlış tespit olasılığı ortadan kalkmaktadır. Termal görüntüleme yapıldıktan sonra akustik dinleme cihazları devreye girer ve sızıntı ikinci kez doğrulanır. Son olarak nem miktarının ölçülmesi ile de nokta atışı yapılmış olacaktır.

İncirli Cihazla Su kaçağı firmamız siz değerli müşterilerimizi kısa sürede kaliteyle buluşturmak için hizmetinizde

.