Çayyolu Kanal Açma

Çayyolu Kanal Açma

Kanal Açma Nasıl Yapılır?

Kanal açma (kanalizasyon açma) ilk etapta tıkanmanın olduğu bölgeye yüksek basınçlı su pompalanarak yapılmaktadır. Pompalanan su basıncı o kadar yüksektir ki tıkanık olan kanal bu yolla çoğu zaman açılmaktadır. Fakat bazı kanallarda tıkanıklık fazla olduğundan bu işlem yeterli gelmeyebilir. Tıkanmaya sebep olan cisimler gelişmiş cihazların yardımı ile parçalanır. Yeterli ölçüde parçalanan yabancı cisimlere tekrar yüksek basınçlı su ile müdahale edilir. Yapılan işlemler sonunda kanal açma işlemi tamamlanmış olur.

Açılan kanal ile kötü koku ve tıkanıklıktan kurtulmuş ve sistematik çalışma döngüsüne kavuşmuş olursunuz.

çayyolu kanal açma
çayyolu kanal açma

Çayyolu Kanal Temizleme

İşini kaliteli yapan kişiler ile kanal açma ve temizleme işlemi sorun olmaktan çıkıyor. Klasik kanal açma yöntemleriyle tıkanan kanalları açmak her zaman mümkün olmuyor. Gerekli olan özen gösterilmez ise çok basit gibi görünen kanal açma işlemleri daha maliyetli hale gelebilir ve zaman kaybına yol açabilir.

Kanal temizleme işleminde daha az kırma dökme olması, kısa sürede olması, maliyet olarak da uygun olması tercih sebebidir. Kanal açma işleminde gelişmiş teknoloji ürünlerinin kullanılması ile de bu hasar en aza indirilmektedir. Cihazlar, son teknoloji ürünü olduğundan bu işin eğitimini almış eğitimli kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanılması beceri istemektedir. Kanal ve kanalizasyon hatlarında meydana gelen aşırı yağlanma ya da taşlaşmış tıkanmalara karşı nokta yer tespiti yapılarak makine ile açılmaktadır. Tıkanmış kanalların, atık su giderlerinin kırılmadan açılması için hizmetinizdeyiz.

Kanal Açma Araçları

Kanal açma araçlarının temiz su ve pis su kapasiteleri bulunmaktadır. Yüksek basınçlı (tazyikli) su hortumu vardır. Vakum pompasına sahiptir. Vakumlama hortumları mevcuttur. Basınçlı pompası vardır ve bazı iç mekanların içine kadar girebilmektedir bu teçhizatlar.

Kanal Açma

Kanal açma işlemine kalabalık şehirlerde sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Tıkanıklık açma problemiyle karılaştığınızda, sorunu firmamıza ilettiğiniz anda sorunun giderilmesi için firmamız size randevu verecek ve en kısa zamanda hizmet sağlanacaktır. Yaşanan sorunun yerine, türüne göre gerekli ekipmanlar ile kazmaya gerek bile kalmadan kanal açma işlemi en kısa zamanda tamamlanacaktır. Profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

.