Çayyolu Su Kaçağı Tespiti

Çayyolu Su Kaçağı

Suyun dünyamız için yadsınamayacak derecede önemli olduğu hepimiz tarafından bilinmekte. Suyun musluklardan akışı evet mükemmel ama istemediğimiz yerlerden su akması ise zaman zaman kâbusumuz olabilmekte. Tavandan akan suyu görünce kimin hoşuna gider ki?

Berat Tesisat profesyonel tesisat ustaları ve eğitimli personeli ile 18 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize kalite hizmet sunmaktayız. Kırım işlemi yapılmadan su kaçağı tespiti gerçekleştirmekteyiz. Çayyolu Su Kaçağı olarak en donanımlı cihazlara sahip olduğumuzu iddia ediyoruz. Su kaçağı ya da diğer tesisat işlerinizde çok kısa sürede hizmet sağlıyoruz.

Su Kaçağında Öncelikli Olarak Ne Yapılmalı?

Su kaçağı sizin evinizde olabilir ama kaynağı siz olmayabilirsiniz. Örneğin komşunuzdan sizin evinize tavandan ya da duvardan su sızıntısı olabilir. Bu durumda ilk yapmanız gereken şey komşunuz ile görüşmeli ve su tesisatının bağlı bulunduğu vanayı (ana vanayı) kapatmasını sağlamalısınız. Ki eviniz daha fazla tahribata uğramasın. Erken müdahale ile ıslaklık belki kuruyarak geçecek ama vanadan su akışı kesilmez ise tavanlarda ya da duvarda sıva dökülmesi ile karşılaşabilirsiniz. Bu da size ekstra maliyet olarak geri dönecektir.

Ana Vanadan Su Akışını Kestiniz Sonra Ne Yapılmalı?

Su kaçağının hangi bölgeden kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir. Çayyolu Su Kaçağı firmamın teknolojiye uygun tasarlanmış gelişmiş cihazlar ile müşterilerimize zaman kaybettirmeden tespit yapabilmektedir. Su kaçağının olduğu noktayı belirleyecek bu gelişmiş cihazlar ve bu cihazların kullanımını sağlayacak eğitimli ustalarımız sayesinde çok kısa sürede kırmadan dökmeden çözüm odaklı hizmet almış olursunuz.

Su Kaçağı Tespiti Yapılırken Kırma İşlemi Olur Mu?

Kullanmış olduğumuz son teknolojiye uygun cihazlar yardımı ile tespit aşamasında herhangi bir kırma işlemi yapılmamaktadır. Sabah saatleri ya da akşam saatleri, dilediğiniz zaman tespit hizmeti alabilirsiniz. Sizi ya da komşularınızı rahatsız etmeden sessizce yapılabilecek bir işlemdir bu. Tespit aşamasında herhangi bir kırım işlemi olmadığından gürültüde olmaz.

Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Gizli su kaçağı nedir? Gizli su kaçağında su sızıntısının olduğu yer ile su kaçağının olduğu bölge farklılık gösterir. Bulunması en zor olan kaçaklar arasındadır. Daha doğrusu eskiden öyleydi. Teknolojik tesisat ölçüm cihazları ile bu tesisat işi de çok kolay tespit edilmektedir. Çayyolu Su Kaçağı firmamız bütün tesisat işlerinizde kalite ve güven farkı ile hizmetinizdedir.

.