Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara Kanal Tıkanıklık Açma

Emek-Bahçelievler tesiatçı

Ankara, Emek, Bahçelievler Kanal Tıkanıklık Açma

Tıkanan kanal ve giderler, sadece sinir bozucu değildir, aynı zamanda gerçek bir sağlık riski oluşturabilirler. Berat Tesisat ekibi evsel kanal, gider tıkanıklıkuzmanlarıdır. Tıkanan kanal ve drenaj sistemlerinizi, giderlerinizi, genellikle evinizi kırıp dökmeden kameralı tıkanıklık tespiti sistemlerimiz ile tespit edebiliyor ve açabiliyoruz.

Kameralı tıkanıklık tespit sitemi ile tüm boru hattını gözden geçirebiliyor ve ne kadar bir alanın tıkanık olduğunu, gider borunuzun kaç yerinde tıkanıklık olduğunu kolaylıkla ve kesin olarak tespit ediyoruz. Tıkanıklık yerine ve oranına göre gerekli işlemleri uygulayarak kanal tıkanıklığını ortadan kaldırıyoruz. 

Tuvaletin veya lavabonun suyu biriktirmesi; ya da arka bahçeniz yağmur yağdığında su basıyor olması durumunda  yardımcı olabiliriz. Kanal tıkanıklığını açtırmak için taşmasını beklemeyin, Ağır giden veya birikinti oluşturan giderlerinizküvet, lavabo, klozet ve tuvaletleriniz için tedbir alın ve telefonu elinize alarak bizi arayın. Emek, Bahçelievler ve Ankara’da  tıkanıklık acil durumları içinde  yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. 

.